Odpovídáte na názor ke článku linux do obchoďáků?.
:-) No vida, vida
Nedávno jsem někde psal, že sehnat kompl bez Vist je problém. A hele tady hned jeden je... :-D
Byl jsi to zblejsknout osobně? Zajímalo by mě jakou distribuci tam dali a jaký to na tebe udělalo dojem (tedy pokud jsi měl možnost jej trochu blíže proklepnout )
…
Přečteno 12 165×
Přečteno 8 119×
Přečteno 8 054×
Přečteno 7 960×
Přečteno 7 915×