Odpovídáte na názor ke článku Jak změnit defaultní browser pro GTK.
Pouzivam fluxbox, ale nechapu o cem clanek vlastne je. Pokud budu chtit prestat pouzivat firefox a misto nej se rozhodnu pro jiny prohlizec, tak si proste nainstaluju jiny prohlizec. K cemu ty podivne prikazy???
…
Přečteno 12 171×
Přečteno 8 128×
Přečteno 8 061×
Přečteno 7 964×
Přečteno 7 923×