Odpovídáte na názor ke článku Sedím v tričku Ubuntu a hnevá ma Ubuntu....
Stano, pokud bys chtel prejit na upravu Debianu, cekej petkrat tolik prace. Debian je skvely, ale pro desktop absolutne nevyladeny (i presto ze jej spousta lidi pouziva vcetne me) a navic nema docela dost softu a driveru, ktere do ubuntu dodatecne vkladaji. Cili pokud chces nekam prejit, asi bych ti doporucil mandrivu a opensuse, anebo fedoru.
Menom Stanislav Hoferek, prezývkou Elven, vystupovaním blázon. Vážim si kreativitu, odvahu a ľudské práva.
Tvorím linuxovú distribúciu Greenie. Píšem knihy, kde sa mi najviac páči tvorba literárnych postáv, pomáham začiatočníkom v Linuxe, tak ako pomáhali mne. Mám rád ťahové stratégie, metalovú hudbu a ťažké scifi. Zaujímam sa o politiku, vesmír, Linux, literatúru, históriu, náboženstvá a filozofie. Obľúbená myšlienka:
„Smejte sa nám, že sme iní, my sa vám smejeme, že ste všetci rovnakí“
Přečteno 102 001×
Přečteno 58 899×
Přečteno 36 969×
Přečteno 35 781×
Přečteno 34 761×