Odpovídáte na názor ke článku Päť otázok na zamyslenie....
5: druhy bod: no u mna su vsetky tie sietove veci, a tak sa na wifi dostane viac ludi cez greenie ako cez ubuntu. podla mna v ubuntu uplne kaslu na novinky. maju svoj vyber softveru a nedavaju tam nic nove... teda viac menej
inak linky... napadlo ma len greenie.sk :) neboj nejdem ta zaspamovat :)
Menom Stanislav Hoferek, prezývkou Elven, vystupovaním blázon. Vážim si kreativitu, odvahu a ľudské práva.
Tvorím linuxovú distribúciu Greenie. Píšem knihy, kde sa mi najviac páči tvorba literárnych postáv, pomáham začiatočníkom v Linuxe, tak ako pomáhali mne. Mám rád ťahové stratégie, metalovú hudbu a ťažké scifi. Zaujímam sa o politiku, vesmír, Linux, literatúru, históriu, náboženstvá a filozofie. Obľúbená myšlienka:
„Smejte sa nám, že sme iní, my sa vám smejeme, že ste všetci rovnakí“
Přečteno 101 998×
Přečteno 58 869×
Přečteno 36 960×
Přečteno 35 779×
Přečteno 34 754×