Odpovídáte na názor ke článku If Windows=free, then... else....
[8] ja to skôr vidím na verziu, kde zostane iba ich Live program, nejaký ten Notepad a to bude tak asi všetko, štandartne bude Live Office, Live Space, Live Galéria, Live Messenger atď. IE bude upravený tak, ako Google Chrome, t.j. aplikácia sa bude tváriť, že beží na lokále a Live Space bude rovno ako disk v systéme....
a možno sa mýlim :)
Menom Stanislav Hoferek, prezývkou Elven, vystupovaním blázon. Vážim si kreativitu, odvahu a ľudské práva.
Tvorím linuxovú distribúciu Greenie. Píšem knihy, kde sa mi najviac páči tvorba literárnych postáv, pomáham začiatočníkom v Linuxe, tak ako pomáhali mne. Mám rád ťahové stratégie, metalovú hudbu a ťažké scifi. Zaujímam sa o politiku, vesmír, Linux, literatúru, históriu, náboženstvá a filozofie. Obľúbená myšlienka:
„Smejte sa nám, že sme iní, my sa vám smejeme, že ste všetci rovnakí“
Přečteno 102 004×
Přečteno 58 948×
Přečteno 36 979×
Přečteno 35 790×
Přečteno 34 768×