Odpovídáte na názor ke článku Greenie 5j RC - alebo čo je ešte treba "do finále".
jo je dobra greenie lepsi ako ubuntu ale keby sa to dalo instalovat ako ubuntu priamo vo windowse to by bolo este lepsie
Menom Stanislav Hoferek, prezývkou Elven, vystupovaním blázon. Vážim si kreativitu, odvahu a ľudské práva.
Tvorím linuxovú distribúciu Greenie. Píšem knihy, kde sa mi najviac páči tvorba literárnych postáv, pomáham začiatočníkom v Linuxe, tak ako pomáhali mne. Mám rád ťahové stratégie, metalovú hudbu a ťažké scifi. Zaujímam sa o politiku, vesmír, Linux, literatúru, históriu, náboženstvá a filozofie. Obľúbená myšlienka:
„Smejte sa nám, že sme iní, my sa vám smejeme, že ste všetci rovnakí“
Přečteno 102 001×
Přečteno 58 899×
Přečteno 36 969×
Přečteno 35 781×
Přečteno 34 761×