Ja napriklad ve svem LFS pouzivam balickovaci system pacman (ArchLinux) - jsem s nim spokojeny, dokonce lze vesmes pouzit PKGBUILDY z archlinuxu, pripadne s drobnymi upravami.
Bohuzel pacmana jsem si doinstaloval az po dokonceni LFS, takze jsem jsem si vytvoril prazdne "fake" balicky, ktere odpovidaly nainstalovanym programum v LFS - aby mi porad pacman nehlasil chybejici zavislosti.
Nekde na netu jsem nasel stranky kde byl upraveny postup pro instalaci LFS tak, ze pacman byl pritomen jeste pred samotnou kompilaci systemu LFS. Ale bylo to myslim pro verzi 6.1 a me se nechtelo to upravovat - navic jelikoz to byla moje prvni kompilace LFS, nebyl jsem si jisty, zda to vubec zvladnu.
Kazdopadne pokud bych instaloval LFS podruhe, asi to tak rovnou udelam.
Jeste bych nakonec upozornil na vlastni balickovaci system distribuce Sinux, kterou vytvari pan Pavel Troller, na AVC klubu FEL CVUT lze najit video o jeho distribuci. Ma tam celkem zajimave resenou spravu balicku. Dale se mi tam libi upravene agetty, do ktereho lze zadat napriklad user@vas.vzdalenypc.cz a dostanete se k sobe pres ssh a to bez nutnosti prihlasovat se k danemu PC. (vhodne napriklad pro neduveryhodne kamarady kteri chcteji vyuzit Vaseho PC pro prihlaseni se k sobe domu a mozna i k jinym ucelum :-))