• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  Hadí projekty z hlubin Sítě  »  Linux! Jedině Linux! aneb Napiš svému ministrovi  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Linux! Jedině Linux! aneb Napiš svému ministrovi.

    • 14. 12. 2006 15:34

      naked (neregistrovaný)

      a co jim podle vas doporucujou? windows?
      ja v tech dopisech vidim slovo Linux mezi vsemi radky ;)
      "dělají to tak fikaně, že slovo Linux vůbec nepoužijí." <- presne tak :))

      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    almad

    Poslední názory

    • \ <a href= http://greatjobfairs.com/postal-workers
      ke článku Linux! Jedině Linux! aneb Napiš svému ministrovi
    • \ <a href= http://greatjobfairs.com/real-work-scams-at-home
      ke článku Linux! Jedině Linux! aneb Napiš svému ministrovi
    • \ <a href= http://greatjobfairs.com/public-works-jobs
      ke článku Linux! Jedině Linux! aneb Napiš svému ministrovi
    • \ pht: Díky, jdu opravit
      ke článku Microsoft podporuje OpenID
    • \ A mohl by jsi pro nás neznalé alespoň trochu přiblížit
      ke článku Microsoft podporuje OpenID

    Témata

    • Bezpečnost
    • Ostatní
    • Software
    • Vývoj
    Všechny témata