• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  Letem světem nových technologií a trendů  »  Je vaše aplikace schopna běžet pod monem?  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Je vaše aplikace schopna běžet pod monem?.

    • 4. 12. 2006 10:00

      maertien (neregistrovaný)

      Mono je zla technologie.. :-)

      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    yakeen

    Poslední názory

    • \ Hm, u nas to legalni je, takze co?
      ke článku Mono zprávičky
    • \ @Michal:
      ke článku Mono zprávičky
    • \ Co je spatnyho na dissasemblingu produktu tretich
      ke článku Mono zprávičky
    • \ On .NET neni tak spatna vec
      ke článku Mono zprávičky
    • \ Moc pěkně napsáno
      ke článku Mono zprávičky

    Témata

    • Vývoj
    Všechny témata