• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  RPi po tisícíjednáctistýdvacátýtřetí - tak trošku  »  Malina v komerčním provozu - část první  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Malina v komerčním provozu - část první.

    • 27. 4. 2016 23:39

      trokar
      trokar

      Proč malina?

      Nevidím jedinou výhodu oproti Arduino - ideálně ve spojení s RFID čtečkou.

      •   Zobrazit celé vlákno
      • 1 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace
    Michal Šiman

    Michal Šiman

    Jeho revírem je svět IT, elektroniky a telekomunikací,
    jeho tempo je dost bídné,
    jeho protivníci jsou guru všech kategorií, 
    programátoři a správci sítě. 

    Poslední názory

    • \ Re: Malina v komerčním provozu - část první
      ke článku Malina v komerčním provozu - část první
    • \ Re: Malina v komerčním provozu - část první
      ke článku Malina v komerčním provozu - část první
    • \ Re: Malina v komerčním provozu - část první
      ke článku Malina v komerčním provozu - část první
    • \ Re: Malina v komerčním provozu - část první
      ke článku Malina v komerčním provozu - část první
    • \ Re: off topic
      ke článku Malina v komerčním provozu - část první

    Témata

    • komerční využití raspberry
    • raspberry
    Všechny témata