• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  fio  »  Jak zalozit ucet ve FIO d.z. z Linuxu  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Jak zalozit ucet ve FIO d.z. z Linuxu.

    • 18. 5. 2007 15:28

      yo (neregistrovaný)

      souhlasim, ze pro uzivatele linuxu je lepsi nativni aplikace, nikoliv spousteni ve wine. nicmene zprovozneni ve wine muze byt brano jako alternativa, pokud se prvni zpusob nepodari. vice viz diskuze u druheho clanku

      http://fio.blog.root.cz/0705/pouzivani-internetoveho-bankovnictvi-fio-d-z-v-linuxu

      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    fio

    Poslední názory

    • \ Převod konce řádku na CRLF není nutný
      ke článku Jak zalozit ucet ve FIO d.z. z Linuxu
    • \ Nevypada pravdepodobne
      ke článku Pouzivani internetoveho bankovnictvi FIO d.z. v Linuxu
    • \ souhlasim, ze pro uzivatele linuxu je lepsi nativni aplikace
      ke článku Jak zalozit ucet ve FIO d.z. z Linuxu
    • \ jeste k reakce na byvaleho "insidera"
      ke článku Pouzivani internetoveho bankovnictvi FIO d.z. v Linuxu
    • \ toto je samozrejme pravda, ze konfigurak se defaultne hleda v $HOME
      ke článku Pouzivani internetoveho bankovnictvi FIO d.z. v Linuxu

    Témata

    • Bezpečnost
    • Ostatní
    Všechny témata