• Články
  • Zprávičky
  • Fórum
  • Podpořte Root
  • Školení
  • Galerie
  • Blogy
  • Knihy
  • Jak na Linux
  • Zdroják
    • Hledat
    Root.cz  »  Blogy  »  ego  »  Kryftufete fajlz ?  »  Názor

    Odpověď na názor

    Odpovídáte na názor ke článku Kryftufete fajlz ?.

    • 31. 10. 2007 14:12

      bubak (neregistrovaný)

      mam kompletne sifrovany disk, nemusim se bat kdyz mi slohne laptop

      • 0 Hodnotit: Výborně!
      •   Nahlásit moderátorům jako SPAM
    • Přidávat názory mohou pouze přihlášení uživatelé.

      Přihlásit nebo Registrace

    ego

    Poslední názory

    • \ To ještě existují lidé
      ke článku Myšlení hek-ra(www)
    • \ hmm ja nevim ja bych si teda asi roztrhl nohavici (a do ní se utřel)
      ke článku Myšlení hek-ra(www)
    • \ Ty vole, to bych teda nečekal
      ke článku Myšlení hek-ra(www)
    • \ No tak nad IM šifrováním jsem přemýšlel když jsem naposledy scháněl
      ke článku Kryftufete fajlz ?
    • \ Tady je řešení vcelku jednoduché
      ke článku Myšlení hek-ra(www)

    Témata

    • Bezpečnost
    • Byznys
    Všechny témata