Hlavní navigace

Názor ke článku Testovanie distribúcií, profesionalita alebo amatérstvo. od Lael Ophir - [21] Michale, ukážete mi prosím, kde jsem v...

  • 26. 8. 2008 15:00

    Lael Ophir (neregistrovaný)

    [21] Michale, ukážete mi prosím, kde jsem v této diskuzi urážel většinu ostatních čtenárů roota? Chápejte: pokud kritiku nějakého vám blízkého konceptu nebo produktu berete jako útok na vlastní ego, není to chyba moje, ale vaše.

    Když budeme věcní, tak zanícení uživatelé Linuxu ve zdejších diskuzích pravidelně tvrdí, že interface Gimpu se jim používá skvěle, a kdo že má vlastně posuzovat, jaký interface je ten správný. To je ukázka z nouze ctnosti, s tím že mizerný interface Gimpu je zjevně důvodem, proč se tento SW nešíří a nešíří. A když jsme třeba u těch jmen souborů, na tohle téma tu byla nedávno poměrně aktivní diskuse, kde diskutéři z řad zdejších čtenářů pravidelně vyjadřovali názor, že diakritika a mezery v názvech souborů jsou prasárna. Ukázka toho, o čem jsem mluvil - chyba není na straně konceptu (nadužívání escapování) nebo aplikace, ale na straně uživatele, který neobchází potenciální chyby. Nepřijdou vám popisované věci jako ukázka selektivní slepoty?