Hlavní navigace

Názor ke článku Linuxový notebook (I. Hledání a výběr) od Lukáš Kotek - to [6]: Zajímavý pohled, já uvažuju takhle. Za...

  • 20. 7. 2008 0:05

    Lukáš Kotek (neregistrovaný)

    to [6]: Zajímavý pohled, já uvažuju takhle. Za těch 25000,- se prodává nejvyšší model R61. Od té mé se liší výkonější grafikou (nepotřebuji), mrakem dodatečného vybavení, které jsem zmiňoval ve článku (nevyužiji), výkonejším CPU (ano to je vždy zajímavé), možností připojení docking station (výborná věc, kterou ale v dohledné době nebudu potřebovat), display má větší rozlišení (individuální otázka, co komu vyhovuje) a možná ještě nějakými konektory navíc (s-video firewire) atd.

    Lecos z toho je zajímavé a užitečné, ale nyní bych tyto vlastnosti vesměs většinou nevyužil. Ale co je třeba zajímavé, tak podle vyjádření prodejce (na mou otázku), tak šasi by mělo být stejné napříč řadou s 15,4" displayem. To je pěkné vědět. Prostě vykládám si přístup Lenova tak, že u mého modelu ořezali co mohli, ale to základní zachovali stejné.

    Ohledně ceny jen doplním, že Lenovo před časem udělalo poměrně velké slevy na své produkty, připravuje se uvedení nových řad, takže i to by do té mozaiky zapadalo.

  • Diskuse byla uzavřena.