Hlavní navigace

Názor ke článku Groupthink - prečo sa open source komunita háda a prečo je to dobré od D.A.Tiger - [5][6] Nezlobte se, ale kecy o tom, že Linuxáři...

 • 30. 8. 2009 10:22

  D.A.Tiger (neregistrovaný) 89.24.51.---

  [5][6]
  Nezlobte se, ale kecy o tom, že Linuxáři jsou fanatickou sektou jsou pěkně ubohou snůžkou žvástů. V tom případě není jen "Sekta" linuxářů, ale také Widlařů, uživatelů MacOs, nebo třeba Photoshopu. A předpoklady pro flamevary jsou u všech těchto skupin absolutně stejné. Na jednu stranu, tu vykládáte, že linuxáři jsou jako hnízdo vos, které začnou okamžitě útočit na každého chudáčka, který si dovolí trochu popíchnout (a ti chudáčci popichují se škodolibou radosti). Na druhou stranu se tu zmiňuje Živě.cz, kde prý totéž dělají Linuxáři.

  Z těchto dvou příspěvků mi vychází následujicí : Jestliže Widlař jde popichovat do Linuxářů, není to vyvolávání flamewaru, ale "vyjádření názoru", a pokud se linuxáři dovolí ohradit, pak jsou fanatickou sektou sektou - nejlépe je upálit. Jde-li podobně vyjádřit vyjídřit svůj názor Linuxář, pak je to troll, a Widlaři v dané situaci nedělají nic špatného, jen pouze bráníto své před těmi "zlými fanatiky"

  Pánové to co jste tu napsaly, je ukázkou neuvěřitelného pokrytectví - a tím z duše pohrdám...
  Ještě jednou si laskavě projděte jednotlivé diskuze, podívejte se na to jak to v nich vypadá, jak na živě, nebo tady na rootu, a pokud si sundáte ty klapky, co máte na očích uvidíte, že ani Linuxáři, ani Widlaři si nemají co vyčítat. Ovšem pochybuji, že by jste byly něčeho takového vůbec schopni.