Hlavní navigace

Názor ke článku Prosil bych jednou verzi na Linux. od LO - [29] Pán je demagog. KDE na stránkách honeycalc.com...

 • 14. 10. 2007 23:24

  LO (neregistrovaný)

  [29] Pán je demagog. KDE na stránkách honeycalc.com najdu adresu? Na linku Kontakt jsem našel jméno firmy a email. Abychom si rozuměli: adresa není email.

  [31] Aha, takže management Novellu předstoupí před akcionáře, a řekne "no, oni nás o ty peníze požádali, neřekli ani za ro, a kdyby je prý nedostali, skončilo by to u soudu... a tak jsme jim je raději dali". Hezká pohádka. A což jinak: MS s těmi firmami jednal, a přesvědčil je, že by to u soudu projely. Proč by to tak nemohlo být? A proč by to mělo být méně pravděpodobné, než výše zmíněná pohádka? On to samozřejmě ukáže čas, ale ty firmy měly podle všeho velmi dobrý důvod zaplatit.

  Zveřejňovat své argumenty pro vyjednávání je nestrategické.

  Ohledně HoneyCalc blábolíte vy. Když se tu mluví o nebezpečí uvázání se na platformu u Windows, je to prý validní argument, a když zmíním totéž v případě Linuxu (pro který je daleko méně SW, takže je to celkem průšvih), tak je to blábol? Moc pěkné ;). A třeba ještě jeden kousek k výběru účetního SW. Víte, že velká většina účetního SW pracuje s předkontacemi, a bez nich jsou velmi neohrabané? A víte, že některé firmy mají tolik analytických účtů, že předkontací by byl nesmyslně vysoký počet, proto potřebují jinak napsané účto? Takových požadavků je řada, a proto je i řada účetního SW.

  K referencím: samozřejmě i malá firma potřebuje mít pocit, že nekupuje zajíce v pytli, že výrobce má historii a základnu zákazníků atd.