Hlavní navigace

Názor ke článku Podporuji monopol Microsoftu II od LO - [83] Je váš problém, že nemáte argumenty. Podívejte...

  • 12. 10. 2007 1:16

    LO (neregistrovaný)

    [83] Je váš problém, že nemáte argumenty. Podívejte se, co jste vyplodit v příspvěku [11], a jak jste odpověděl na příspěvek [13], kterým jsem vás upozornil, že jste poněkud vedle. Teď naposledy jste zase předvedl, že ani nechápete význam certifikace driverů a HW, protože vám ten koncept naprosto uniká.

    1. Jestli kecám nesmysly, máte možnost na ně konkrétně upozornit. Jestli nemůžete upozornit, protože nemáte potřebné znalosti, tak to není můj problém.
    2. Člověče, vždyť vy ze sebe děláte osla opakovaně. Kdybyste se nechoval, jak se chováte, nenechával bych vám to tak sežrat. V [18] zaměňujete bezpečnost za nějaký problém s instalací, nechápete že existuje rozhraní dokumentované a rozhraní interní (neznalost konceptu?), tvrdíte že na Vistě nejde většina aplikací běžících na předchozích verzích Windows (blud), zaměňujete grafický subsystém a CUPS (článek na titulní stránce o WMF/EMF by vám mohl objasnit alespoň velmi hrubý základ), netušíte o čem je prioritizace I/O operací (zato víte, že jí má Linux lepší) atd. Vyjma takovýto zjevných technických kiksů se vaše příspěvky v podstatě omezují na výroky typu "Vaše odpovědi a argumenty jsou absolutně o ničem", "dle mého názoru toho moc o Linuxu nevíte" a "a použijte taky hlavu než něco napíšete". Tím ale mezery v argumentaci nezakryjete.