Hlavní navigace

Názor ke článku Podporuji monopol Microsoftu II od D.A.Tiger - Nebudu vás radši ani oslovovat, nechci se před...

 • 12. 10. 2007 0:29

  D.A.Tiger (neregistrovaný)

  Nebudu vás radši ani oslovovat, nechci se před ostatními shodit rozsahem jmen, které mě momentálně v souvislosti s vámi napadají.

  1) Vaše odpovědi a argumenty jsou absolutně o ničem. Nemá smysl na ně nadále ani reagovat a už to ani dělat nebudu. Píšete o něčem o čem nemáte ani páru, kecáte tu nesmysly, které si přečtu i na stránkách Microsoftu.

  Jest-li si vás najali, aby jste jim dělal propagandu, tak mohu jen říct, že to byli zbytečně vyhozené peníze.

  2) Nebojte ty příklady určitě seženu. Starám se o počítače docela dost lidí, a příští týden přijdou na řadu jedny XP.

  Dám si určitě záležet. Vy jste mě tu na několika místech vlastně nazval lhářem (prý šířím FUDy) a já z vás udělám osla. ( i když podle reakcí jiných čtenářů, je to nošení dříví do lesa ). Tohle totiž nepřenesu přes srdce já.

  3) Je mi jasné co si mám myslet o člověku, který se mě ptá co má společného s bezpečností systém, který je nebezpečné i instalovat, nebo prohlásí, že CUPS je lepší spooler, a porovnává Open Office s MS Office 97.

  Ale co mě opravdu, zvedlo ze židle byla vaše nehorázná odpověď na mou otázku, proč sem chodíte, když nemáte rád Linux. Nestojíte mi vůbec za to abych se s vámi nadále nějak o něčem bavil, nebo na vaši přítomnost i reagoval.

  D.T.Alien