Hlavní navigace

Názor ke článku Podporuji monopol Microsoftu II od D.A.Tiger - ;] Co na to říct? add1 Bohužel jak jsem říkal,...

 • 10. 10. 2007 15:12

  D.A.Tiger (neregistrovaný)

  ;] Co na to říct?
  add1
  Bohužel jak jsem říkal, Widle už jsem zničil (a velmi se mi ulevilo), takže Vám těžko zkopíruji nějaký příklad. Nicméně V systému ji máte dost a dost můžeme začít hned žvásty, které se vypisují na obrazovku při instalaci systému. Pravdu má pan Ponkrác, že proagandistických keců se dá na Internetu najít mraky i pro Linux, nicméně aspoň mi to nikdo necpe do systému.

  add2
  Nevím kde jste byl na tom, že k přejmenovávání souborů používám DosBox, a správce souboru jsem si napsal sám.
  Nicméně, tvrdit že DosBox je command.com mi přijde opravdu úchylné. Co se týče TotalCommanderu, i pro Linux se najde dost file managerů, stačí se podívat na LinuxSoftware. Jen namátkou : Krusader, BF-Commander, DFM, atd...

  add3
  Jak jsem řekl, ještě jednou si to přečtěte. Mimo to bazírovat na tom, že aplikace musí mít za každou cenu GUI, jinak je to defacto nedodělek, je taky blábol.

  add4
  Práce v ide nebo na příkazové řádce je věc osobního přístupu. Jinak např. Anjuta (ta třeba vyhovuje více méně mě), nebo KDevelop. A nedělám si iluze že se určitě dají najít i jiné, z vašeho pohledu "Profesionální". Já si bohatě vystačím s tímto. Já a mnoho dalších, včetně profesionálů.

  add5)
  Fakt? někde jsem to psal?
  Pro Linux např. nativní správce souborů pro Gnome, nebo zmiňovaný DFM. oba dva jsou velmi podobní Exploreru z Widlí.

  add6 )
  Netvrdil jsem to. S MS office jsem se setkal na škole a od ty doby jsem zapřísáhlým uživatelem Open Office.

  Ne nevím všechno. Ani o Linuxu a ani o Windows, a mohu se i já zmýlit, nebo něco nevědět. Koneckonců jedna moje omluva za (možná) chybu tu je. Ale aspoň to přiznám.

  Linux mám rád. Líbí se my myšlenky a postoje ze kterých vyšel. Vyhovuje my styl práce pod ním. Dlouhou dobu jsem měl i Windows ( 95, 98, Milenium, XP ) i v práci (2K) přesvědčil jsem se o tom, že Linux je lepší. A chodím to vykládat někam na portál o Widlích?

  Mimochodem s tím threading to byl fakt úlet, včetně těch vašich "features". Kdyby jste fakt Linux znal (alespoň jako pokročilý uživatel), tak jste takové řeči nepsal.

  Zbytek viz. znovu [65]