Hlavní navigace

Názor ke článku Zavřete oči, odcházím... od Pep Kadleček - K Linuxu jsem se dostal před rokem a...

 • 19. 8. 2007 22:36

  Pep Kadleček (neregistrovaný)

  K Linuxu jsem se dostal před rokem a půl a od prvního okamžiku jsem nadšen. Funguje!
  A tak jsem si vzal za cíl věnovat se jeho medializaci a osvětě-reklamě. A zde je mi divná jedna věc - všichni uživatelé se za tak nádhernou věc jako ja užívání Linuxu snad stydí. Já jsem na to pyšný pyšný a dávám to svému okolí okázale sežrat.
  Asi mě nemá rád např. takový p. Jiří Baumruk, protože jsem ho donutil přestat se skrytou reklamou na Microsoft ve Zprávách ČT24. Myslím, že veřejnoprávní televize by naopak měla mít povinnost takovou osvětu Linuxu velmi cíleně šířit.
  Koneckonců nevím, proč mám já, jako koncesionář ( resp. daňový poplatník) platit za všechny PC všech tuctových zaměstnanců ČT (resp. úředníků tohoto státu), které pracují jen s mailovým klientem a textovým editorem a někdo jim za MOJE PENÍZE podstrčil comp s OS windows. A ještě dát spořič monitoru poletující "windowsXP" a to celé pěkně vysílat během zpravodajství za moderátorem !
  .............­.............­.............­.....
  Pak se člověk nemůže divit, že inzerenti v LE jsou zklamáni málo početnou cílovou skupinou.
  Je naprosto nutné donutit státní správu k osvětě Linuxu a každý jej musíme šířit ze všech sil; útočme do úředníků na každém kroku - jsou to naše peníze.
  Pak se inzerenti do LE rádi vrátí a LE se rozjede znova dál.
  Ten dnešní konec LE mě teda fakt trošku mrzí.
  .............­.............
  Hezký den a hlavu vzhůru.