Hlavní navigace

Názor ke článku Vykrádáním k titulu od J. K. - Osobně je mi slečny bakalářky líto v tom,...

 • 16. 5. 2009 13:40

  J. K. (neregistrovaný)

  Osobně je mi slečny bakalářky líto v tom, že proti ní byl vůbec tento útok zahájen..sám jsem autorem zveřejněné a studenty jistě užívané prace, ale nikdy by mne při podobném "odhalení" nenapadlo věc takto rozmazávat. Chápu, že člověk je náležitě hrdý na sebou vytvořené dílo, ale právě tento fakt by měl být v oblasti satisfakce pro autora dostačující, i vzhledem k tomu, že mé dílo může být ostatním nápomocno, potažmo prakticky využito. Jak vidno slečna použila x informací vytvořených p.Svaťasem, ovšem nikde ve své práci je neoznačuje jako vlastní tvorbu.
  Otázkou zůstává, co Vás p.Svaťas vede k těmto krokům hledání "spravedlnosti"?
  Bude se Vám lépe usínat s uvědomím veřejného pranýřování slečny Bartošové? Nehledě na označení jejího počinu jako krádeže...pokud bychom tedy už chtěli být důslední, naplnění této skutečnosti obnáší znaky obsažené v § 247 trestního zákoníku a po letmém pročtení je evidentní, že ničeho takového se slečna nedopustila.

  A teď něco pro p.Svaťase: sám v titulku této stránky uvádíte výčet svých schopností a úspěchů, nehledě na výsledky Vašeho spokojeného rodinného života...v tom případě si člověk musí položit jedinou otázku: "V čem tkví důvod Vašeho rozhořčeného boje?" je to touha po spravedlnosti? Ovšem ruku na srdce, té je v dnešní společnosti mnohem více a ve výrazně větším měřítku a myslím, že tímto mravokárným postupem ke studentce, která prostě jen chtěla úspěšně dokončit studium jako start do života, ve kterém se teprve může nějak profilovat a prosazovat jako osobnost, jen ztrácíte čas, či hůř..uměle navyšujete prestiž svého zřejmě narušeného ega.
  J.K.