Hlavní navigace

Názor ke článku Vykrádáním k titulu - závěrečná zpráva od def - [112] K prvnímu odstavci - vy jste stejně...

  • 22. 10. 2009 13:11

    def (neregistrovaný) 93.91.144.---

    [112] K prvnímu odstavci - vy jste stejně zaslepen jak sváťa, vůbec nepočítáte s lidskou stránkou věci. Není to geniální představa, ale správný způsob řešení podobných konfliktů, pokud je to tak malé ublížení jako toto.

    K druhému odstavci - nemanipuluju, napsal jsem, že k porušení zákona nedošlo až na to, že slečna opomněla ocitovat malou část textu. Toto říkám kontinuálně ve všech svých příspěvcích. Návíc jsem nikde neřekl, že se to stává běžně a že se nad tím nemá pozastavovat, to jste si připsal v duchu do mého textu sám. Liknavost k pošlapání svých práv jste mi vložil do úst také vy. Všichni tady, kdo kritizujeme sváťu víme, jak by to mělo v ideálním případě proběhnout, pokud uvažujete také lidskou stránku věci, a to tak, jak jsem popsal ve 107 - 1).

    Vaše zpochybnění mých argumentů a postojů, stejně jako mého morálního stavu, mě tedy nechává chladným. Nepřestávám si myslet, že sváťa a jeho tábor zastánců v sobě nemají kousek srdce a že jsou to právě ti, proti kterým brojí Aštar Šaran ( :-) ), protože je to právě ten tip lidí, kteří budují 1984 očipovaný svět, který nemá s lidmi pranic společného.