Hlavní navigace

Názor ke článku Už jste to slyšeli? od Kit - [21] Když už bych se tedy měl držet...

 • 8. 9. 2008 16:25

  Kit (neregistrovaný)

  [21] Když už bych se tedy měl držet tématu, tak mýdlo s pH 5,5 je mírně kyselé, o neutralitě nemůže být řeči. Kyselé mýdlo by se marketingově asi neujalo. Hodnota pH vypadá o mnoho lépe - zejména proto, že že jim většina potenciálních zákazníků nerozumí.

  Zvědavost je jedním z motivátorů reklamy a Google to ví až moc dobře. Nikdo nechápal, proč Google nemá ve svém vyhledávači bannery, když všechny ostatní je měly. Byl rychlý a proto ho klienti začali používat. Pak přišel s kontextovými placenými odkazy. Najednou tu byla reklama, která neodpuzovala, ale naopak se snažila pomoci s hledáním.

  Vůbec se nedivím, že je tolik lidí zvědavých, s čím zase Google přišel. Osobně mě zklamalo pouze to, že zatím není pro Linux, ale snad se dočkám. Dokonce mě to donutilo vytáhnout téměř nepoužívaný notebook s WXP, doinstalovat do něj SP2 a Chrome vyzkoušet.

  Citelné zrychlení skriptů může podle mne vést vývojáře k plýtvání strojovým časem a to může také vést k omezení používání pomalejších prohlížečů. Například bankovnictví Citibank, jehož pomalost mi dosud docela vadila, najednou jede normálně i na starém noťasu.

  Už dlouho jsem čekal na browser, který bude vypadat lépe než Lynx a bude jednodušší, než nenasytný Firefox. Navíc jednoduchý design je přesně to, co pro svou práci potřebuji. Proč bych se tedy měl bránit této novince, která je navíc Open Source?

  Pro doplnění: Neutrální je pH 7.