Hlavní navigace

Názor ke článku "Takyajťák" a alibismus od Miroslav Hoňkrác - [30] Kde berete tu drzost?! Z prstu si...

 • 21. 9. 2007 10:25

  Miroslav Hoňkrác (neregistrovaný)

  [30] Kde berete tu drzost?! Z prstu si vycucáte co se vám hodí a pak podstrčíte oponentovi; co se vám nehodí to nevidíte. Jakoby dle šablony nejodpornějšího internetového verminu jaký znám.

  Beru zpět co jsem napsal - odmítám plýtvat slovy na demagoga jako jste vy - ale to co jsou z mého příspěvku vaše šlova, stále platí - všimněte si, že význam zůstává! Proč? Protože JÁ jsem neměl zapotřebí vymýšlet si, prostě jsem - a to prosím se zachováním kontextu - ostatním ukázal jak ubohé jsou VAŠE argumenty. Uvědomujete si to vůbec, člověče?

  Vaše jediná odpověď, to jediné, na co jste se po přečtení svých vlastních slov zmohl, o "osobních útocích" a "zesměšňování" je jen lživou a samozřejmě - jako u každého demagoga - vyhýbavou, břečkou.

  JÁ jsem pouze upozornil (1) na vaši pokroucenou logiku z předchozí reakce a to v jejích původních termínech - žádný příměr, metafora, překroucení, zpřeházení, jak to děláte vy. Dále jsem (2) varoval OSTATNÍ, aby ZVÁŽILI na co vám odpovídají, neboť většina vašich argumentů (a to říkám až teď) jsou typické flame podněcující bludy. A (3) poslední věta byla VAŠE VLASTNÍ!

  Tímto pro mě tato makabrální záležitost končí. Už teď lituji času, který jsem vám věnoval. Snad jen doufám, že pozorný čtenář uvítá včasné varování.