Hlavní navigace

Názor ke článku "Takyajťák" a alibismus od Miloslav Ponkrác - [36] Nemám žádný druh slepoty, to byste mě...

 • 20. 9. 2007 15:09

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný)

  [36] Nemám žádný druh slepoty, to byste mě docela urazil. Jednak se dlouho nepohybuji kolem výše zmíněných aplikací, moje náplň práce a činnosti je z větší části zcela něco jiného.

  Jde prostě o to, když si přečtete mé příspěvky, že jsem jasně napsal, že OO pro naprostou většinu lidí i aplikací bez problémů vystačí. A i já sám osobně bych OO nasazoval až by se ze mě kouřilo.

  Na druhé straně nemohu nechat bez povšimnutí lži typu, že OO je na stejné úrovni jako MS Office. To ani náhodou, OO je za MS Office daleko vzadu, ale znovu říkám že pro běžné nasazení to není až tak podstatné. Nicméně lži typu, že OO je stejně vyspělé jako MSO nemohu akceptovat, zde je to jen "přání otcem myšlenky".

  Zbytečně mě obviňujete ze slepoty. Co bych jako měl dělat abyste tento pocit neměl? Článek i diskuse se točí dost kolem OO a já bych tu měl rozvíjet debaty ze širokého hlediska a napsat sem názvy desítek dalších programů a technologií a nejlépe to vzít ze široku z hlediska vesmíru a bůhvíčeho? Prostě jsem se plus mínus držel tématu a dostal jsem za to nálepku slepoty. Ok, děkuji. Ale nejsem zastánce předvádění se, co všechno používám, a co umím jen proto, že se to nosí - i do diskusí, které o tom nejsou.

  Chcete-li to slyšet, tak převážně používám OO, Access používám poměrně dost značně zřídka, leccos dělám na Linuxu, obdivuji BSD systémy, ... Nesuďte prosím podle člověka jedné debaty na jedno téma, pak budete při posuzování člověka trpět slepotou a subjektivitou :-)