Hlavní navigace

Názor ke článku Když na vás telekomunikační obří kašlou od Také kopající do "operátorů" - Když jsem četl... úplně jsem čekal, že jsi...

  • 27. 3. 2013 17:39

    Také kopající do "operátorů" (neregistrovaný) 94.126.178.---

    Když jsem četl... úplně jsem čekal, že jsi šéfové z Litvy nabídl po dobu jejího pobytu místní (české) telefonní číslo, a ta když zjistila že ponechá li si své litevské a využije roaming bude stále volat levněji než při vašich nasmlouvaných cenách!

    Osobně jsem na poskytovatele mobilních hlasových a datových služeb (Termín operátor je na ho-píp-. Stejně jako jejich služby, za dané ceny.) tak našvaný, že poslední dva roky, každý půl rok kontroluji ceny v okolních zemích a VoIP služby. Některé předplacenky v Rakousku již zřejmě brzy budou i při platbě za roaming výhodnější než tuzemské předplacenky, o smlouvách nemluvě (ty jsou pro valnou většinu privátních uživatelů levnější jen na pohled, protože nepočítají dal/má dáti - dostal). Škoda jen, že komunikačním jazykem bývá výhradně němčina, třeba s angličtinou příliš nepočítají a ten kdo umí jen česky zjistí existenci vhodných tarifů často jen díky nejrůznějším klubům (které tak poskytují službu svým členům), nebo díky komunitám českých krajanů.