Hlavní navigace

Názor ke článku Grafici se houfně přesunou k Linuxu! od Lael Ophir - [90] D.A.Tiger Vždyť zase kecáte. Já nikoho nenapadám, to...

 • 6. 2. 2008 1:51

  Lael Ophir (neregistrovaný)

  [90] D.A.Tiger
  Vždyť zase kecáte. Já nikoho nenapadám, to je vaše specialita. To proto, že jste hnida a primitiv.

  Prostě nedostačující? K čemu nedostačující? Od Windows 3.x jsem nikdy nepoužil žádný "čistič systému" typu CCleaner, nejvýše jsem promázl temp. Na rozdíl od vás vím, jaký "nepořádek" v systému je, proč tam je, kolik místa zabírá, a jestli škodí nebo ne. Zato vy jste "expert s CCleanerem", který ví nejlépe, že je jeho systém nebezpečně zabordelený :)

  Jak se zpomaluje vyhledávání v Registry? Jestli máte na mysli hledání v programu Regedit, tak to je názor opravdového idiota. Aplikace totiž, na rozdíl od Regeditu, neprohledávají Registry sekvenčně. Otevřou danou větev, a načtou data. Tato akce se zpomaluje minimálně (stejně jako se minimálně zpomaluje FS s přidáním dalšího souboru). Váš názor je stejně tupý, jako názor, že když na FS uložíte dvojnásobek souborů, tak je FS dvakrát pomalejší, protože výpis všech souborů trvá dvakrát tak dlouho. Jste prostě nekvalifikovaný matlák. To ale nevadí tolik, jako že jste vulgární hnida.

  Windows zapisují soubory na první volné místo na disku na které narazí - vy jste nefalšovaný technologický idiot. Víte, čemu se říká alokátor? To je jedna z částí FS, která je rozhodující pro jeho kvalitu. Tak debilní algoritmus, jaký jste popsal, byste dnes nepoužil snad ani vy. Zkuste si přečíst třeba tohle, ať vidíte, jak jste mimo (.exe stačí přejmenovat na .zip):
  http://support.microsoft.com/kb/841551

  Ano, každému vyhovuje něco jiného. A s podivem lidé platí raději spoustu peněz za Photoshop, než by použili Gimp, který je zdarma. Asi jim nevyhovuje. A je zjevné, že problém je primárně v interfacu Gimpu. Počátek problému je v tom, že programátor není kvalifikovaný navrhovat kvalitní uživatelský interface. Další problém je, že vývoj Gimpu je podfinancovaný, tedy není možné najmout profíky na vývoj interface. Jenže když napíšu, že interface Gimpu nevyhovuje, berete to jako útok na Gimp, Linux, komunitu, a hlavně sebe. To je ovšem vaše idiocie.