Hlavní navigace

Názor ke článku Grafici se houfně přesunou k Linuxu! od D.A.Tiger - [89]LO Nejprve k té Hnidě (to je fakt dobrý,...

 • 6. 2. 2008 0:41

  D.A.Tiger (neregistrovaný)

  [89]LO

  Nejprve k té Hnidě (to je fakt dobrý, dokonce jsem se zasmál - mě může urazit pouze inteligent, takže nemáte šanci) : Vyjádřil jsem se už v jiném vláknu. Jediný kdo tu vyřvává jak je něco best jste vy. Pokud čtete příspěvky, asi se dočtete, že většinou píšu, "že každý má používat to co mu vyhovuje." S tím jak jsou Widle super tu otravujete převážně vy a napadáte všechny kdo si dovolí mít tu drzost s vámi nesouhlasit. Co jste dokázal, že si dovolíte buzerovat takovímto nehorázným způsobem práci jiných? Kdo jste, že tu všem vnucujete co je správně a co ne? To není projev primitivnosti? Já bych řek že ano, proto taky s vámi tak jednám.

  Souhlasím s vámi, že za vznikající nepořádek ve widlích nemůže Microsoft, ale většinou ony prasácky napsané aplikace. Nicméně nástroje, které obsahují Widle jsou prostě nedostačující. Ach já zapomněl, že vy a Microsoft víte nejlíp co uživatel považuje za dostačující, funkční a použitelné.

  Zvětšování registru ve Win, docela dost zpomaluje vyhledávání v nich.

  Obecně Windows zapisují soubory na první volné místo na disku na které narazí, bez ohledu jak je velké. Jakmile je velikost tohoto místa větší, než velikost zapisovaných dat, pak jej začnou psát na další volné místo. Jestliže je slušná fluktuace souborů na disku vzniká ve Widlích poměrně vysoká fragmentace, bez ohledu na míru zápisu na disku.

  K gr. nástrojům ještě jednou: Uživatelé jsou různí s různými požadavky. Ať už GIMP, nebo Photoshop, každému vyhovuje něco jiného a každý nejlíp ovládá co mu vyhovuje. Kde jsou potom vaše keci o rozhraní GIMPU?