Hlavní navigace

Názor ke článku ...a Total Commander používáte? od D.A.Tiger - [58 - 59] :-D 1) Sorry, ale píšu o verzi...

 • 22. 4. 2009 12:45

  D.A.Tiger (neregistrovaný)

  [58 - 59]
  :-D

  1) Sorry, ale píšu o verzi 2.0 (jak jsem se zmiňoval to je dávná historie) a už v té době byl (když tedy ne lepší, tak rozhodně) srovnatelný s TC a to ve všech rovinách (zmiňoval jsem roky 2000 - 2001, což je hitorie zhruba 7 - 8 let stará). Pokud nemám být oběktivní pak z mích osobních srovnání TC a Salamandra tak minimálně ve funkčnosti vycházel (už tehdy) o sto procent lépe.

  2) nejsem rozčílený nad TC, nebo na něj alergický. Co mě doráží, je ten přístup - Já znám toto a vše ostatní je na nic. O tom celou dobu píšu - a jako příklad mi složí Salamander (z hlediska Windouws). Nejedná se tedy přímo o TC, ale o přístup lidí. S tím souvisí i úplná zmrtvělost ve vývoji TC. Kromě věcí které už "hoří" a rozšíření defakto vývoj stojí už celá léta... vemte prosím v potaz, že jsem pracoval z více commandery, nejen Salamanderem, nebo TC, proto si mýslím, že mohu srovnávat. Tedy nepíši o Salmanderu dneska - píši o tom, že tyto věci umí dneska defakto valná většina filemanagerů, které jsou většinou zhusta opmíjeny pod mantrou "TC je nejlepší". bez ohledu na to zda to pravda je, či není.

  3)Nevím, jak Amiga diskety - dejme tomu - ale pro přístup k zařízením Windows mobile nejsou žádná rozšíření, nebo ovladače pro Widle? To se mi nechce ani trochu věřit.

  Otázka je pořád stejná : Co dělá TC o proti jiným filemanagerům nejlepšího?