Hlavní navigace

Názor ke článku ...a Total Commander používáte? od D.A.Tiger - [35] Nenávist, neznalost? IMHO já bych řekl, že je to...

 • 22. 4. 2009 10:22

  D.A.Tiger (neregistrovaný)

  [35]
  Nenávist, neznalost?

  IMHO já bych řekl, že je to o něčem trochu jiném (tedy alespoň z mé strany). S TC jsem se donedávna setkával docela dost často a občas se s ním potkám ještě teď - a v několika případech mi nezbývalo nic jiného, než se s ním smířit a používat jej.

  Ani o nenávisti nemůže být řeči. Už v prvním příspěvku šla kritika hlavně na hlavu uživatelů, a upřímě, nepřestávají mě v tomto udivovat. Faktem ale na druhou stranu je, že TC se v podstatě nijak nevyvíjí, zůstává úplně stejný skrze několik verzí nebo let. Už jenom věc na kterou myslím upozorňoval někde Svaťa, že bug o němž je řeč byl hlášen před několika léty a je tam defacto dodnes - a to je to prosím komerční soft. Jediný co s tím dokázaly udělat, tak v až nové verzi přidaly nějaký slabší šifrování na hotovo. Super přístup.

  Když jsme u toho, moc by mě zajmalo, co TC nabýzí tak úchvatného oproti jiným filemagerům. Spousta lidí tu tvdí jak je skvělý. Tak bych taky rád věděl včem oproti dněšní konkurenci je tak výjmečný, co tak úžasného nabýzí navíc. Zatím nic podstatného nepadlo.