Hlavní navigace

Názor ke článku Windows 7 nepřinášejí revoluci, jen ji dohánějí od Aminux - 58 marna snaha: Tos nám to teda nandal. Nejni...

 • 25. 10. 2009 18:57

  Aminux (neregistrovaný) 213.226.245.---

  58 marna snaha:
  Tos nám to teda nandal. Nejni tvé druhé jméno H*lán?

  >>Je vidět, že většina z vás jsou hračičky, co mají fůru času si hrát s nefunkčním OS (čti Linux) nebo administrátoři, kteří dělají na linuxu to jediné, co se na něm dělat dá - opravovat, řešit problémy, babrat se v něm.

  Budeš se asi divit, ale mě Linux funguje dobře. Naopak jsem už řešil spoustu problému s Windows, které si však většinou zavinili sami uživatelé. Většina problémů ať už s tím či oním OS bývá mezi židlí a klávesnicí.

  >>Pokud pominu "omezence" programátory C/C++, PHP, co pět let jedou na Athlonech XP2200+ a GF 2 MX a bijí se do prsou jak jim to stačí, kterých je vás tady většina, nemá linux náročnějším uživatelům co nabídnout a to jedno procento které má je fakt vydřené.

  Takže programátor který napíše v C/C++ aplikaci která potřebuje méně výkonu oproti stejné aplikaci napsané nějakým bastlířem v NETu či Javě je omezenec?
  To jste mě vážně rozesmál.
  Kdo je náročnější uživatel? Každý uživatel má trochu jiné nároky. Netvrdím, že Linux je vhodný pro každého, nehledě na to, že naprostá většina uživatelů nepotřebuje zrovna profesionální software. I když i ten se na Linuxu vyskytuje.

  Skloubit na něm činnosti jako je vektorová grafika v Adobe Illustrator, C# ve Visual Studiu, simulace chování elektromagnetických polí v Meepu (který jede jen v Linuxu, jen instalace všech potřebných knihoven a rozšíření, většinou přímo ze sourcu je na celý den), Matlab a občasné hraní nových her (DX10.1/11) je opravdu nadlidský úkol.

  C# je primárně MS technologie takže je to to samé, jako bych si stěžoval, že třeba KDE mi nejede ve Windows tak dobře jako v Linuxu.
  Co se týče hraní, tak dnes převažuje hraní na konzolích. Spousta lidí má 1-2 počítače a vedle toho třeba Xbox nedo PS 2-3.