Hlavní navigace

Názor ke článku Windows 7 nepřinášejí revoluci, jen ji dohánějí od JKL - SOuhlasím s názory 26 + 27. Na PC...

 • 23. 10. 2009 16:47

  JKL (neregistrovaný) 195.47.6.---

  SOuhlasím s názory 26 + 27. Na PC potřebuji pracovat a k tomu chci nenápadný, spolehlivý a svižný (hlavně rychle startující) OS. Pokud mi ještě rok po launchi WinVista na něm nefungovaly mapř. střihové aplikace na video, Photoshop apod. bylo to jasné. Když už to jelo tak pomaleji - zase jasné řešení. XP stačí a není důvod instalovat nový OS.
  Je ale důvod VYMÝŠLET nový OS, to ano. Jen bych prosil o evoluci nikoliv o revoluci. Co nám vadí na Xpčkách? Chybějící kvalitní správce souborů, integrované ovladače a kodeky (případně možnost stáhnout si je automaticky), strop využití paměti 3GB, pořádná správa a přepínání tasků, možná více desktopů atd... Když nainstaluji 64bit verzi tak zase nefunguje spousta aplikací.
  Takže by stačilo postupné doplňování funkcí pomocí aktualizací a jednou/dvakrát za rok vypustit nový build, ne? :-) Pokud není postupný a pravidelný vývoj ve spolupráci s uživateli, odstraňování bugů, přidávání funkcí a vylepšování stávajících, nová verze OS je jednou za tři (nebo šest) let, tak pak je to v kýblu a nastává "revoluce".
  JKL