Hlavní navigace

Názor ke článku Tomáš Kučera je pryč už sedm měsíců od tukan - [14] - to fakt o něčem vypovídá; taky ještě...

 • 27. 3. 2008 3:07

  tukan (neregistrovaný)

  [14]

  - to fakt o něčem vypovídá; taky ještě k tomu u něj třeba propukla nějaká psychóza, kdy není schopen kontaktu s lidmi, rodinou, atp; např. jen blbá tráva (první pokus, jen zkouška jaké to je) nakopla jednomu mému spolužákovi schizofrenii; do té doby byl naprosto normální a pak rovnou do blázince, vůbec nebyl schopný kontaktu s lidmi!!
  - nebo to poslal někdo kdo má ruce v jeho možné vraždě, aby zpomalil vyšetřování
  - vůbec ne, karta může být ukradená

  Na druhou stranu bych ten výběr ale viděl jako dobré znamení. Vlastně první fakt silný náznak, že ještě nejspíš žije - zloději by se z karty snažili dostat co nejvíc a co nejrychleji, než bude karta zablokovaná. Výběr nemusel být na PIN, takže zas TAKOVÝ důkaz to není. Ale stejně.

  Vůbec, Španělsko je pro Čechy typická "uprchlická" země. Znal jsem tři lidi (vzájemně se neznali) co podobně zdrhli z ČR (dali ale aspoň vědět) a všichni do Španělska. V podstatě každej zdrchanej teenage uprchlík si to namíří tam. Skoro jakoby měli fakt dobrou reklamu na nějaký "runaway hotline". :)

  Sečteno, vypadá to bídně. Je to moc dlouho. Pokud ještě žije a doma to neměl nějaký fakt špatný, tak je dost pravděpodobný, že už to není ten člověk jakého jste znali. Ale lepší cokoli než někoho ztratit úplně... :( Lidská mysl je nevyzpytatelná, dokáže se neuvěřitelně rychle transformovat a to v reakci i na sebemenší podněty. Je to záhada.

  Je to záhada.

Diskuse byla uzavřena.