[15] Udělat tuhle soutěž korektní jde imho jedině tak, že se budou soutěžící moci hlásit kdykoliv po zveřejnění otázky. Jakmile to všichni 3 vědí (soutěžící po 2s, Watson po 9s, otázka se čte 10s) a otázku vždy získá Watson, protože logicky umí rychle mačkat, tak to je trochu o ničem.
(Teda nepopírám ten úspěch v pokroku jako takový, jen se mi nelíbí ta zkreslená prezentace v Jeopardy, že je lepší než lidé - ano, je lepší, v rychlosti mačkání tlačítka, jak překvapivé)
[33] Podle mě jak to nemá na třeba 90% tak na to kašle, protože ví, že těch 90%+ otázek bude dost, ty vždy získá a to na výhru stačí, tak proč riskovat.
Trochu jsem nepochopil proč ty otázky, normálně najdou odpověď na základě "dotazu" jako vyhledávač a pak před to plácnou buď "what is" nebo "who is", aspoň já tam tedy žádnou jinou nezaslechl. Takže ta tvorba otázky to prakticky nijak nedělá těžší/neoživuje. Navíc jsem měl pocit, že některé ty otázky se moc nehodily, ale jakmile tam je what/who is a odpověď, tak se to prostě uzná.
Petr Krčmář pracuje jako šéfredaktor serveru Root.cz. GNU/Linuxem a Unixem obecně se zabývá již více než deset let a věnuje se především jeho nasazení v počítačových sítích a bezpečnostní politice. Zde bloguje o Root.cz, Linuxu, internetu a světě kolem sebe.
Přečteno 110 266×
Přečteno 89 105×
Přečteno 72 395×
Přečteno 57 811×
Přečteno 54 170×