Hlavní navigace

Názor ke článku Proč není internetová reklama totéž co letáky od Harvie - Takže komu prospěje, když budu reklamu místo blokování...

  • 8. 6. 2009 22:48

    Harvie (neregistrovaný) 62.24.87.---

    Takže komu prospěje, když budu reklamu místo blokování jenom přehlížet? Jasně, že jsou zde občas nějaké body za zobrazení, ale většinou se platí jenom za clicky. pokud neclickám, tak je lepší nezobrazovat reklamu vůbec, protože budeš mít větší poměr zobrazení a prokliků.

    Nemám nic proti tzv. "PR článkům" na rootu a i jinou textovou reklamu jsem ochotný akceptovat a pokud bude dokonce k věci, tak ji budu považovat za přínosnou. Na druhou stranu adsense taky blokuji, protože v celowebovém měřítku mě spíše otravuje. Možná by to chtělo najít nějaký kompromis, který by byl lepší, než prosté mechanické zobrazování blikajících reklam všude, kde je aspon trochu místa.

    Já mám problémy s výkonem sestavy Firefox+Flash+Linux (a jiné prohlížeče na tom nejsou lépe), takže si dovolím reklamy nezobrazovat. Dívat se několikrát denně na video zfetovanýho robota, jak běhá po servrovně a požírá všechny ty zastaralý servery mi opravdu nestojí za těch několik pádů firefoxu denně.