Hlavní navigace

Názor ke článku Pro dobrý web hosting musíte do zahraničí od Zappo - Myslím, že článek je zajímavý, ale trochu tendenčně...

  • 11. 12. 2010 10:52

    Zappo (neregistrovaný) 90.178.222.---

    Myslím, že článek je zajímavý, ale trochu tendenčně recyklovaný. Jak už tu někdo jiný zmiňoval, třeba http://www.angel-hosting.cz nabízí velmi kvalitní varianty. Jsem u nich cca rok a jsem velmi spokojený (plán hostingu, nikoliv VPS). Navíc oceňuju velmi vstřícný přístup provozovatele a korektní chování - zejména co se týká hlášení plánovaných výpadků atd. V tom třeba Savana hrubě neobstála, měl jsem tam hosting předtím a fakt mě otravovalo, když třeba dva týdny (extrém ale bylo to tak) nefungoval.
    Teď zkouším VPS od http://hosting.wedos.com/ - zejména proto, že za stovku měsíčně plnokrevný VPS na hraní nikde nedostanu. Ale jsem tam příliš krátce, abych dával nějaký zkušenosti.
    A k těm "skvělým zahraničním" - je to zhruba rok, dva co jsem to řešil a zkoumal (právě po zkušenosti se Savanou) a krom latencí, které jsou jasné mají často docela přísné limity na CPU a podobně a typicky Hostmonster jsem zavrhl, protože jsem našel až přespříliš zkušeností na téma "vypnuli mi web a zpětně dali vědět". O tom, že často i v případě jen něčího oznámení na copyrightovaný obsah (byť údajně šlo o posléze doložený nesmysl) prostě sestřelí web a pak expost něco domlouvají. Takže tohle jsou třeba důvody proč jsem do Hostmonsteru a jemu podobných nakonec nešel - a nelituju.