Hlavní navigace

Názor ke článku Legální Windows za pajdu? Máme. od D.A.Tiger - [62] LO Já bych řekl, že hned v prvním...

 • 21. 5. 2008 12:32

  D.A.Tiger (neregistrovaný)

  [62] LO
  Já bych řekl, že hned v prvním odstavci kecáte, nebo žijete v té již zmiňované továrně na měsíci. pak bych se nedivil ;-)

  Zase kecáte. Pokud Aplikace odesílá nějaké statistiky a data identifikující jak můj PC, tak i software, bez mého vědomí? Co vám říká pojem malware? A co trojské koně (např. spayware)? Jak už jsem řekl, co vy si myslíte, že se tehdy stalo, nebo ne je celkem jedno. Legálnost cizího software s vámi řešit nehodlám a nebudu. Ani mě, ani vám do toho nic není - já jsem to použil jako příklad. Mimo to, já toho dotyčného znám a vím v čem mohu věřit. Jakmile mi řekne, že neudělal nic co by mělo mít EVIDENTNĚ (pro placené tupce z MS - s jeho vědomím) za následek kontrolu jeho systému, tak to prostě neuděl a je vedlejší co vy k tomu dále blejete. To se ovšem nehodí vám do krámu, že?

  Apropo : Zmiňoval jsem tu Orwella. V jedné ze jeho knich se objevuje ( nevzpomenu si přesně ten název - už je to celkem dlouho, co jsem to četl, a není to ani důležité, důležitý je princip a myšlenka - a ty nezávisejí na jménech) něco jako mravní nebo etická policie - To do jisté míry krásně sedne na vás a vám podobné. Prostě hnus, hnůj a bída... :'-(

  "Nevím, jaký problém jste řešil, ale zato vím, že Windows problémy s rozsáhlámi soubory dat (ať už tím máte na mysli cokoliv) nemají." LO vás na tom Měsíci neučí číst? Nebo máte problémy s pamětí? To by vážně chtělo buď doktora, nebo přestat hulit. Tak vám osvěžím paměť : [49] druhý odstavec, první věta. Na ni odkazuje [60] druhý odstavec, pátá věta. JASNĚ POPISUJI JAKÝ PROBLÉM JSEM ŘEŠIL.

  Mimo to, ono je krásně jednoduché psát "Linux je shit", z těch super widlí zadax, a nebo se sponzoringem od jedné nejmenované cz pobočky. Že jo? No prostě ORWELLÁRNA HADRA.

  [63] Fantomas
  Dlouho jsem si myslel, že LO neviděl Linux ani z rychlíku. Ale už je mi jasné, že z rychlíku jej asi vyděl, a to někdy v roce 1994 - 1998. To je celý on. Bude srovnávat věci pomalu dvacet let staré s věcmi dnešní doby. Zapomíná jaksi, že RED HAT 7.1 se dal porovnávat s Win95 - 98 (a stejně si myslím, že už tehdy je krásně předčil, žel bohu, Já se s ním setkal o mnoho let pozdějí).

  Nehledě na to, pokud vím, už tehdy existovaly utilitky, které uměly toto omezení obejít.