Hlavní navigace

Názor ke článku Legální Windows za pajdu? Máme. od D.A.Tiger - [31] Jeho M$ Svatosti, Pane řediteli, ten kokain by...

 • 19. 5. 2008 17:39

  D.A.Tiger (neregistrovaný)

  [31]
  Jeho M$ Svatosti, Pane řediteli, ten kokain by jste měl přestat brát - je to vážně už poznat. Na který straně barikády stojím asi nemusím zdůrazňovat, pokud to k vám příjde přes mlhu Královny And.

  Mě se stejně - a to jsem psal o příspěvek dříve - hnusí přístup jak samotného MS a Widláckých fanatiků. Jak už kdosi psal asi jste přitvrdily protože vašich noshledů je slyšet čím dál tím více a i tam kde ještě včera nepáchly. proč se musí MS a jeho pohůnci NASRAT všude i tam kde je nikdo nezval? Jedni lžou víc než druzí, na to jim děláte asi special školení, že? Nestačí že se s vašim pochybným softem cpete pochybným způsobem na kdejaký kompl, ještě musíte otravovat ty kteří se neklaní ani vám, ani vašemu strejčkovy Velkému Billovy, nesypeme do vás zlaťáky a to vás všechny pěkně žere, že?

  Co se týče o té židli a klávesnici, už jsem mluvil o tom, že je čímdál více uživatelů vašich slavných produktů, kteří nejsou ani schopni si je naistalovat a zprovoznit. A to by jste po nich chtěl, aby při instalaci toho strašného, temného a předpotopního linuxu zadali např. jeden příkaz pro (automatické) zavedení a nastavení ovladače zvukovky.no toto, asi vím, kdo je tu mimo realitu, ale já to rozhodně nebudu.

  to jste se domníval oprávněně, protože OLPC mělo nejen mít nízkou cenu, ale díky určitým - biť i pochybným - trhům v rozvojových zemích omezit oligopol MS. Nojo, nebyl by to MS, aby na něčem nevidělal, třeba i na těch co toho nemají moc dát.

  Ne MS, nemá továrnu na měsíci a nezaměstnává tam děti (teda aspoň doufám) ale neustále se snaží nám tlouct do hlavy klíny a bordel, a nepochybuji, že se dožiju časů, kdy nebudu mít na občance logo MS, tak mě rovnou odstřelí, není to tak Pane řediteli?