Hlavní navigace

Názor ke článku „Je lepší Windows nebo Linux?“ je špatná otázka od Eda Beda - Už sem myslel, že se na to vykašlu,...

 • 23. 5. 2013 17:12

  Eda Beda (neregistrovaný) 213.226.245.---

  Už sem myslel, že se na to vykašlu, ale poslední reakce.
  S tou CD ROMkou je to podle mě chyba na straně výrobce tý CD ROMky. V podstatě si to ta CD ROMka zasloužila. Takový prasecký HW nemá na trhu co dělat.

  81:
  U tebe mě baví Laeli, jak zavedeš na něco řeč a pak uhneš jinam, jen aby jsi měl za každou cenu pravdu. "Nicméně řeč byla o zjištění, jak deamony na stroji existují...." - ne, původně nebyla řeč o démonech, původně jsi zavedl řeč o API, že je na Windowsu konzistentní. Já na to odpovídám, že když chci konzistentní API, tak použiju buď Javu nebo Standardní C + nějaký toolkit, třeba Qt. Mimochodem, s Qt se dá programovat i na mobily.
  Ty pak na mě vytáhneš démony. Java nejni jazyk na programování démonů. Na to je třeba to C. Pokud budu chtít to co popisuješ, tak asi nebudu používat Javu. Nicméně, mě démoni nezajímají, takže tohle je mi putna.

  NET je rychlejší - haha, ještě tu o Karkulce.
  Aplikace maji standardní GUI - a co jako? V Javě nebo Qt se nedá dělat standardní GUI?

  Pokud narazíte na problém s jinou aplikací, v 99% případů je za tím idiocie autora aplikace - to je sice hezký, ale pro mě jako uživatele je důležitej výsledek. Stejně jako to s tou CD ROMkou je idiocie toho výrobce. Používat příkaz pro zápis k flashnutí je idiocie. Jak říkám, taková mechanika si ani nic jinýho nezaslouží.

  Jinak by mě vážně zajímalo, proč MS nejni schopen udělat pořádného správce aplikací který by beze zbytku adstraňoval odinstalovávané aplikace a nezůstával tam bordel. Něco, co by sledovalo změny v systému a pak jej dalo do původního stavu před instalací. Vím, že ve Windows existuje bod obnovy, ale to neřeší ten zbylej bordel.