Hlavní navigace

Názor ke článku Jak blbec do diskusí přišel od Erverobs - Dobrý večer, podle mého je registrace naprosto nefunkčí. Třeba...

 • 5. 8. 2010 1:47

  Erverobs (neregistrovaný)

  Dobrý večer,
  podle mého je registrace naprosto nefunkčí. Třeba na Lidovkách to probíhá tak, že po zadání údajů vám pošlou domů aktivační kód poštou. Všechno co s tím souvisí + fakt, že se 'diskutuje' pod jménem ovšem nijak nepřispělo ke kultivaci. Naopak, jak už psal někdo výš, byla to taková poslední kapka pro spoustu slušných diskutérů, kteří nechtějí být někde evidovaní. Paradoxně to ale nejvíc odnesly diskuse na Psu, které jsou s Lidovkama propojené.
  Stejně tak Reflex registrací ničeho nedosáhl a zrovna se potýká s ukázkovým tapetářem-dlaždičem (kkk999).
  Nejsem technicky natolik erudovaný, abych mohl navrhnout postup řešení, ale jen registrace je z mých zkušeností krok zpět.
  Na NY Times funguje registrovaná diskuse s moderátorem, diskuse je otevřená jen u některých článků a v omezeném čase, a pokud i prověřený diskutér pouze opakuje už dříve zmíněnou myšlenku, tak ho nepustí. Může se to zdát drakonické opatření, ale kupodivu jim stoupl počet (jmenný) diskutérů a vulgární křupky jsou tím taky eliminovány.
  Vlastně, možná bych měl nápad... IQ test! :)