Hlavní navigace

Názor ke článku Chcete pro nás psát o hrách? od Milan - A bude o čem psát? :-) Pingu Blood Vážení čtenáři...

 • 8. 4. 2009 19:22

  Milan (neregistrovaný)

  A bude o čem psát? :-)
  Pingu Blood

  Vážení čtenáři Rootu. Dovolte, abych Vám předvedl jednu moc zajímavou hru nejen pro GNU/Linux. Zlí jazykové tvrdí, že pro GNU/Linux a jiné alternativní operační sysémy hry nejsou. Není to pravda, s Vaším oblíbeným webovým browserem a přehrávačem flashového obsahu (GNU Gnash či proprietární Adobe Flash) si můžete zahrát spousty velmi kvalitních her.
  Z oblíbených sportovních her si můžete zahrát například vynikající sportovní hru Pingu Blood. Pingu Blood je oblíbená verze i jinak populární hry Pingu Throw. Za úkol máte odpálit tučňáka do co největší vzdálenosti. K tomu Vám pomáhají šikovně rozmístěné miny, které umožňují tučňákovi prodloužit délku letu.
  Ovládání hry je velice jednoduché - pomocí myši. Kliknutím levého tlačítka donutíte tučňáka skočit a napřáhnete pálku. Následným stiskem stejného tlačítka se pokusíte tučňáka odpálit.
  Tato sportovní hra je především nenáročná, zábavná a podporuje postřeh hráče. Navíc s virtuálním utrpením tučánka stoupá Vaše sounáležitost s přírodou a s open source komunitami.

  Kolik dostanu za článek? :-))