Hlavní navigace

Názor ke článku Podivný standard Office Open XML od Miloslav Ponkrác - [10] Tu jistotu mít nebudou, protože nikdo nezaručí,...

 • 1. 11. 2006 21:29

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný)

  [10] Tu jistotu mít nebudou, protože nikdo nezaručí, že bude existovat aplikace schopná jejich formát zpracovat. Jedinou jistotu, která existuje, je že formát je známý, a že si mohou naprogramovat třeba konvertor. Protože existence formátu ještě nezaručuje existenci editoru za libovolně dlouhou dobu.

  Jinak pan Kosek a autor tohoto článku (plus trochu pan michich) jsou jediní dva lidé, z jejichž příspěvků tady je vidět, že vědí o co go. Pokud není čtenář zaslepen, myslím, že je to zcela zřejmé.

  Zatímco mys elf tu neustále uvádí nesprávný závěr, že existence otevřeného formátu je prý zárukou, že lidé otevřou formát i za několik let. To samozřejmě je lež a mys elf tuto hypotézu nepodpořil ani náznakem pravdivého důkazu a neustále jen mlží. To jen abych uvedl argumentaci do stejné roviny. Znovu říkám, že existence formátu neimplikuje existenci programu kdykoli v budoucnu, které tento formát otevře. Howgh.

  Je to stejné jako třeba formát děrného štítku je známý, stejně tak jako osmipalcové diskety, ale zkuste si to dneska přečíst.

 • Diskuse byla uzavřena.