Osobně si raději zaplatím za ČT a dívám se na pořady BEZ toho aby každých 15min byla reklama na vložky z Airbank vyprané v mocné síle Arielu :o( Navíc mi většina pořadů ČT příjde hodnotnější (zpravodajství mi připadne kvalitněji provedeno, i když některé informace si člověk musí trochu přebrat. Což je stejné i jinde) než výpotky Novy, Primy (snad vyjma ZOOM) a jejich derivátů. Navíc v HD.
Pokud jde o rozhlas, tak jiný než Český rozhlas neposlouchám, protože tam alespoň nejsou "vtipné" vstupy formátu Leoše Mareše, nebo volání důchodce "Kachličky". O horoskopech a výzvách aby diváci volali vědmě raději ani nemluvím. Za mne: Český rozhlas - poslední rozumné rádio.
Co o sobě napsat? Absolvent ČVUT FEL, linuxák, síťař. Mimo to se zajímám o elektrotechniku, elektroniku a speciálně elektrické pohony.
Přečteno 38 709×
Přečteno 11 259×
Přečteno 9 637×
Přečteno 8 754×
Přečteno 8 610×
Internet Info Root.cz (www.root.cz)
Informace nejen ze světa Linuxu. ISSN 1212-8309
Copyright © 1998 – 2021 Internet Info, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.