Hlavní navigace

Názor ke článku Pepa Vojtek: Podvodník nebo oběť? od tomfi - Pokud budou hudebníci šířit takovou nepravdu (nevím jestli...

 • 17. 5. 2012 21:26

  tomfi (neregistrovaný)

  Pokud budou hudebníci šířit takovou nepravdu (nevím jestli LŽE, lež je úmyslné mluvení nepravdy, a to by se mu muselo dokázat) tak se nedá reagovat tím, že budete diskutovat o tom jeslti je nebo není v právu!!!!!
  (neplánuje on nakonec politickou kariéru? že by se snažil už trénovat?)

  Tohle je výzva k tomu, aby posluchači projevili nelibost, nekupujte CD, nechoďte na koncerty takových demagogů, ani tu jejich hudbu nestahujte. Je dost dobrých kapel, které si nemusí špinit ruce takovým hnusem, srovnávat legální stáhnutí nehmotné hudby z internetu (navíc hudby, jejíž náklady včetně nosiče i distribučních nákladů tvoří 300 kč) s krádeží movitých věcí v řádu statisíc korun.

  Jen si představte zloděje aut, který se obhajuje "no kradl jsem auta, ale vždyť je to stejný jako kdybych si stáhnul hudbu z internetu, tak už mi dejte tu blokovou pokutu v hodnotě těch pár CD a jdeme domů". Jen si představte co by asi Vojtek říkal kdyby mu ukradli auto... asi něco ve smyslu: "na to už jsem si zvykl, to se mi děje tisíckrát denně, jdu si koupit další."