Hlavní navigace

Názor ke článku Internet 4G: Kde to hnije, tam je ...? od D.A.Tiger - No, já se k internetu připojuji přes ten...

  • 16. 6. 2008 0:07

    D.A.Tiger (neregistrovaný)

    No, já se k internetu připojuji přes ten slavnej 4G Modem od T-Mobile. A problémů opravdu pár najdu. Přesto, že platím tarif s nejvyšší rychlostí a FUB (už jen to považuji za podraz - hlavně, že "neomezený vysokorychlostní internet") zdá se mi to stejně pořád nějaký pomalý. Pokud jenom surfuju, tak je to fajn, horší to je, jakmile začnu něco stahovat. A obvzlaště objemnější data. A nedej bože, aby mě napadlo spustit takových stahování několik na ráz. Potom, se není kolikrát možno ani připojit k jiným serverům, stránky se načítají neuplné, a nebo rovnou spadne celé spojení. Kapitolou samo o sobě bylo testovací připojení ve Windows.

    Se sníženou rychlostí připojení jsem trochu počítal. Někde jsem četl, že to tak v Linuxu prostě je - prý cosi v jádře, nepamatuji se už přesně. Ale ten zbytek mě jaksi zarazil. Blbý, a nejhorší v tuto chvíli na tom je to, že nemám zatím moc na vybranou, ale za rok mi vyprší smlouva a kdo ví co v té době bude....

    Takže stream media? Smůla. On-line hry? Smůla. Stahování dat? Ano, ale musí být člověk opatrný a nepřešvihnout FUBku, jinak ...Smůla. Surfování? No, ujde to.