Hlavní navigace

Názor ke článku Microsoft prodává Linux od Laef Ophir - [27] D.A.Tiger Vezměme to zkrátka, je to už fakt...

 • 14. 2. 2008 22:18

  Laef Ophir (neregistrovaný)

  [27] D.A.Tiger
  Vezměme to zkrátka, je to už fakt nuda.

  Ostatní nenapadám, jde jen o váš pocit. Naopak vy se specializujete na útoky.

  Lékař nepotkává výhradně lékaře, a sparťan nepotkává výhradně sparťany. Potkávají jich ale zpravidla mnohem více, než kolik by odpovídalo jejich zastoupení v populaci. A více si jich všímají. Proto i vy vidíte kolem sebe, že o Linux a open source je čím dál větší zájem. Chápu, že vidět tento aspekt lidského konání vyžaduje jistý nadhled, který vám ve vašem náboženském zanícení pochopitelně chybí.

  Nevidím důvod, abych komukoliv prokazoval svou odbornost v diskuzi na inetu. Každému profesionálovi stačí si přečíst nesmysly, které plodíte, a informace, které píšu já.

  Nikdy jsem nikde netvrdil, že se NTFS nefragmentuje. Vkládat mi do úst do jsem neřekl, a oponovat tomu, to nefunguje. Registry se nezanášejí o nic více neyž konfiguráky, a nárůst velikosti Registry nezpůsobuje zpomalení systému (opak byste mohl triviálně doložit, kdyby to byla pravda). Váš problém je v tom, že nerozumíte tomu, co způsobuje ty "nejrůznější problémy", a s naivitou vám vlastní si myslíte, že jde o problém nárůstu objemu Registry.

  Kde píšu zjevné nesmysly? Můžete nějak *doložit*, kde píšu nesmysly, a že je píšu? Kde je jednoduché (link snad udělat umíte). To že jsou to nesmysly můžete podpořit třeba dobrými argumenty, linky dokládajícími nějaké skutečnosti apod. Jenže by to udělat nemůžete, protože nevíte, neznáte a neumíte. Můžete jen zvracet vulgarismy. V tom je mezi námi výrazný rozdíl.

  Jestli vás nebaví opakovat dokola pořád to samé, zkuste *konečně* jednou říci, jakou konkrétní nepravdu tvrdím, jak se věc ve skutečnosti má, a něčím své tvrzení podepřít (stačí i dobrý logický argument). To by pak byla diskuze na úrovni. Já ale opakovaně dokládám, že píšete technické nesmysly. Za všechny příklady uvedu vaši představu o tom, jak NTFS alokuje místo. Vyvrátit takový blábol mi trvalo 5 minut. Každý si může udělat vlastní názor, jestli má pravdu D.A.Tiger, bez technických znalostí, který popisuje naprosto naivistický alokátor, nebo white paper výrobce operačního systému. Jenže D.A.Tiger je takový borec, že i když píše úplný nesmysl, bude na něm trvat, a ještě chrlit vulgarity. Přesně tak, jak to dělají hnidy a primitivové.
  http://svatas.blog.root.cz/0801/grafici-se-houfne-presunou-k-linuxu#komentar-10524 -- blábol
  http://svatas.blog.root.cz/0801/grafici-se-houfne-presunou-k-linuxu#komentar-10530 -- fakta, s linkem

  K tomu, že "moje kecy vyvrátili jiní": už ve [26] jsem se k tomu vyjádřil. Buď jste to přehlédl, nebo jste tradičně mimo.