Hlavní navigace

Názor ke článku Zatčen na hedvábné stezce od Nebezpečná kniha - [1] jo. a taky http://www.theguardian.com/world/interactive/2013/oct/04/tor-stinks-nsa-presentation-document a http://www.ohmygodel.com/publications/usersrouted-ccs13.pdf [2] a/...

 • 17. 10. 2013 11:53

  Nebezpečná kniha (neregistrovaný) 85.70.160.---

  [1] jo. a taky http://www.theguardian.com/world/interactive/2013/oct/04/tor-stinks-nsa-presentation-document a http://www.ohmygodel.com/publications/usersrouted-ccs13.pdf

  [2] a/ ale celkem právě že pamatuju. myslim, že prvni website jsem měl krátce před Seznamem nebo tak nějak. a před tím web už pár let používal. to, o čem píšu v tom odstavci, je pocit spíš subjektivní, ale nepřijde mi, že nějak neopodstatnitelnej. web byl malej, v mainstreamu se o něm moc nevědělo a ten pocit jakýsi amatérský umaštěnosti a do jistý míry spikleneckýho světa víceméně bez pravidel tam byl. ale to asi záleží, jak to kdo vidí.

  b/ díky, to je nešikovná formulace. fakticky byl stíhanej za prostředky, který použil, autorský práva byl obsah, ale "autorskoprávní spor" asi opravdu neni přesný.

  [3] jo? proč?

  Díky všem! Nechci na to moc hřešit, ale když už se musí takovej text napsat víceméně přes noc, jsou další oči (a mozky) neocenitelný. Asi lepší než v deníku, kde by na to musela stačit hodina, ale fakt nerad píšu takhle narychlo. Díky!