Hlavní navigace

Názor ke článku A medaili za nejlepší podporu standardů věnuji prohlížeči... od Anca - Dovolim si citovat:"Se zajímavým upozorněním přišel Daniel Glazman...

 • 18. 9. 2010 17:19

  Anca (neregistrovaný)

  Dovolim si citovat:"Se zajímavým upozorněním přišel Daniel Glazman (předseda CSS WG), který říká, že srovnávací tabulky prezentované Microsoftem nejsou korektní (a detailně popisuje některé problémy). Z následující tabulky by se třeba mohlo zdát, že Microsoft vše podporuje perfektně, zatímco ostatní prohlížeče ani náhodou.
  Podobná kritika přišla i ze strany Opery. Pro nás to jistě znamená upozornění, abychom si na čísla, která Microsoft o IE zveřejňuje, dávali pozor a nevěřili jim. Ano, IE9 bude nejspíš dobrý prohlížeč a to, co jsme o něm slyšeli je víceméně pravda, ale při srovnání s ostatními prohlížeči si Microsoft pomáhá neférovými způsoby."
  versus
  "A proto svou virtuální medaili za nejlepší podporu standardů daruji Internet Exploreru. Ono totiž přes všechno špatné, co se o něm píše a tvrdí, udělal za poslední roky ze všech prohlížečů nejvíc. "
  Naozaj sa za pol roka tolko zmenilo ?
  Alebo je to len logicke vyustenie serie clankov autora o IE9 ? ("pozitivna diskiminacia"?)