Hlavní navigace

Názor ke článku Spokojenost s Ubuntu od KAATAWA - [28] SW pro projektový management: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_project_management_software V praxi se...

 • 12. 7. 2007 19:55

  KAATAWA (neregistrovaný)

  [28] SW pro projektový management: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_project_management_software
  V praxi se ovšem používá s velikou převahou MS Project. A protože potřebuji s ostatními spolupracovat (třeba upravit navrhovaný projektový plán), alternativy nepřipadají v úvahu.

  Nokia udává 230g s krytem, 185g bez krytu. Viz http://europe.nokia.com/A4145105 . iPaq těžký 230g bych v kapse opravu nenosil.

  Ano, systém lze postavit na Linuxu, a dodat k němu obdobu SDK. Ovšem srovnejte s SDK a Visual Studiem (plus se podívejte, co všechno platforma WinCE umí); mám za to, že Nokia neobstojí. Dále pokud si iPaq flashnu Linuxem, budu bez obdoby SDK (a bez podpory, záruky a aplikací).

  [29] Aktivace funguje celkem spolehlivě, pokud je systém legální. "Celkem" znamená, že úspěšnost je minimálně třídevítková (99,9%), možná vyšší. Mám kole sebe spoustu lidí používajících Windows (nemluvě o firmě), ale problém s aktivací neřešil nikdo, s výjimkou nelegálních instalací.