Hlavní navigace

Názor ke článku Deepin 20 (beta): MacOS na čínský způsob od anonym - Shodou okolností se zrovna dnes aktualizoval web deepin....

  • 11. 9. 2020 13:16

    bez přezdívky

    Shodou okolností se zrovna dnes aktualizoval web deepin. Jak bylo už dříve avizováno, deepin skončil s označováním verzí stavem beta a už bude jen deepin (1001) a dále- momentálně je (1002)...deepin 20 (1002) comes with a unified design style and redesigns the desktop environment and applications, bringing a brand new visual look. Besides that, the underlying repository is upgraded to Debian 10.5, and the system installation supports dual kernels - Kernel 5.4 and Kernel 5.7, which greatly improve system stability and compatibility. What is more, it provides a new launcher, the latest preinstalled applications, enhanced fingerprint support and system security, all of which ensures better user experiences.
    Beta verzi jsem instaloval na notebook a bylo to v pohodě, až na potíže s instalací Firefoxu, kde se mi cpala stále čínská verze a nešla změnit. To jsem posléze vyřešil. Na desktopu mám Ubuntu 20.04 s DDE to funguje v pohodě. Jinak k tomu nemám moc co říci, přestože Ubuntu mám od verze Dapper Drake 6.06, jsem pořád jen nadšený BFU hračička ;-)